Do reštaurácie len s Bookio

Andrej Probst, 3. september 2015, Inovácie, čítalo 1869 ľudí
Bookio

Kto je dobrý kuchár, nakúpi si potraviny online cez internet a uvarí si večeru. Kto variť nevie, môže cez internet objednať rovno hotové jedlo a najesť sa doma. Kto variť nechce a chce jesť v peknom reštauračnom prostredí, ten si rezervuje stôl cez Bookio.cz v Českej republike, resp. cez Bookio.sk na Slovensku.

Rezervácia cez Bookio stojí 79 korún, resp. 3 eurá, za čo získate zľavu 30 % na celý účet za jedlo i pitie, ktorý utratíte v reštauračnom zariadení. Rezervovať stôl cez Bookio sa tak oplatí pri účte nad 266 korún, resp. nad 10,10 eura. Priestor pre zľavu vzniká tým, že samé reštaurácie definujú čas, kedy je možné sa u nich cez Bookio objednať a získať tak zľavu. Zvyčajne ide o čas, kedy reštauračné zariadenie nie je vyťažené a rado by využilo voľné kapacity, ktoré má.

Bookio

Objednávanie cez Bookio

Objednávací proces je veľmi jednoduchý. Vyberiete reštauráciu, počet osôb, deň a čas. Do poznámky môžete pripísať, či si prajete napríklad nefajčiarske miesto. Uhradíte poplatok a to je celé. Rezervácia je na meno, nemusíte mať so sebou žiadne potvrdenie o platbe a rezervácii, i keď to všetko obdržíte od Bookia.

Obslúžená lokalita

Bookio.sk spolupracuje s vybranými reštauráciami v Bratislave a širšom okolí.

Bookio.cz spolupracuje s vybranými reštauráciami v Prahe a širšom okolí.

Platba

V Bookio sa platí za každú rezerváciu 79 korún v Českej republike resp. 3 eurá na Slovensku. Cena je konečná, nemá na ňu vplyv počet osôb, ktoré navštívia reštauračné zariadenie.

V Bookiu sa dá platiť online platobnou kartou. Platba prebieha cez platobnú bránu od Tatra banky pre české i slovenské Bookio.

Bookio

Bookio.cz spolupracuje s PlnouPeněženkou, kde nakupujúci získa 16,5 % z nákupu späť na svoj účet. Nakupovanie začnete na stránkach PlnejPeněženky a ďalej pokračujete štandardne na Bookio.cz . Pre užívateľov Bookio.cz sa oplatí registrovať sa v PlnejPeněženke a za registráciu tak budú platiť len 66 korún.

Za zváženie stojí platba cez Twisto, čo je odložená platba, kedy klient za rezerváciu platí neskôr. Tento spôsob platby je najrýchlejší a najkomfortnejší.

Výber reštaurácie

  • Fulltextové vyhľadávanie s našepkávačom – zákazník vyhľadáva reštauráciu podľa mena alebo lokality.
  • Filtre reštaurácií – zákazník má filtrovať reštaurácie podľa príležitosti (Maurerův výběr, Letná záhradka, Pre rodinu s deřmi, Na jedlo a na pohárik, Nedeľný obed, Romantický večer…), podľa kuchyne (talianska, francúzska, arabská, indická, slovenská, česká, fusion, burgery...)

Každá reštaurácia má na stránkach Bookia vyplnený profil spolu s ponúkaným menu a orientačnými cenami. Nechýba hodnotenie od ostatných návštevníkov, aby mali užívatelia čo najviac relevantných informácii k rozhodnutiu sa, kam zájsť na večeru.

Ostatné

Bookio motivuje svojich klientov, aby získavali ďalších ľudí. Za každého nového zákazníka, ktorý urobia aspoň jednu rezerváciu, získa klient jednu rezerváciu zdarma. Maximálne je možné takto získať 5 rezervácií zdarma.

Mobilné zariadenia

Bookio využíva responzívny dizajn. Na mobilnom zariadení nebudete mať problém rezervovať stôl v reštaurácii.

Na záver

Bookio je vhodná služba pre gurmánov, ktorí chodia často či občas do reštaurácií. Už len jedna rezervácia cez Bookio vám môže ušetriť peniaze. Už len treba zaželať dobrú chuť.

Porovnajte Bookio s druhou online službou na rezerváciu miest v reštaurácii s Restu.cz.

Čo Ty na to?