Restu.cz – online rezervácia reštaurácií

Andrej Probst, 10. september 2015, Inovácie, čítalo 1767 ľudí
Restu.cz

Už sme predstavovali jedno riešenie pre online rezerváciu stolu v reštaurácii a to Bookio, kde užívateľ platí za každú rezerváciu a na oplátku získa 30 % zľavu z celkového účtu v reštaurácii.

Restu.cz ide na to inak. Užívatelia Restu nemusia nič platiť za rezerváciu, nedostanú však žiadnu cenovú zľavu na útratu. Klienti získavajú za rôzne úkony kredity, ktoré môžu premeniť na zľavové vouchre do reštaurácií, v ktorých si rezervujú stôl cez Restu.

Restu.cz

Objednávanie v Restu

Objednávací proces začína rovnako ako v Bookiu. Užívateľ vyberie reštauráciu, počet osôb, deň a čas, kedy chce prísť. Následne klient čaká na potvrdenie od reštaurácie, či vo vybranom termíne má voľné miesto. Ak áno, pridá zákazník informáciu, či si želá nefajčiarske priestory a ako dlho sa plánuje v reštaurácii zdržať. Na tomto mieste v Bookiu klient platí za rezerváciu, v Restu je rezervácia zdarma, v Restu klient dostane kredity.

Kreditný systém

Restu.cz je založené na získavaní kreditov za rôzne úkony:

  • 50 kreditov za registráciu
  • 50 kreditov za vyplnenie profilu
  • 30 kreditov za každú rezerváciu od 1 do 5 ľudí
  • 60 kreditov za každú rezerváciu od 6 do 10 ľudí
  • 90 kreditov za každú rezerváciu od 11 ľudí
  • 20 kreditov za hodnotenie navštívenej reštaurácie
  • 50 kreditov za odporučeného kamaráta, ktorý sa registroval

Kredity je možné vymeniť za 300 korunové vouchre. Za 300 kreditov dostanete 1 voucher.

Obslúžená lokalita

Restu.cz spolupracuje už so 4 098 reštauráciami po celej Českej republike. Bookio je v Českej republike zatiaľ len v Prahe a blízkom okolí.

Výber reštaurácie

  • Fulltextové vyhľadávanie s našepkávačom – zákazník vyhľadáva reštauráciu podľa názvu zariadenia, lokality alebo typu jedla.
  • Minulé objednávky – z výpisu uskutočnených rezervácií je možné rezerváciu zopakovať.
  • Filtre – reštaurácie je možné filtrovať podľa kuchyne ale aj podľa toho, či má reštaurácia záhradku, detský kútik, či sú domáce zvieratá vítané, či majú parkovanie zdarma...

Každá reštaurácia má na stránkach Restu vyplnený profil spolu s ponúkaným jedálnym lístkom, orientačnými cenami, otváracími hodinami... Nechýba hodnotenie od ostatných návštevníkov, aby mali užívatelia čo najviac relevantných informácii k rozhodnutiu sa, kam zájsť na večeru.

Mobilné zariadenia

Restu.cz využíva responzívny dizajn a má aj mobilné appky. Na mobilnom zariadení nebudete mať problém rezervovať stôl v reštaurácii.

Na záver

Cez Bookio aj Restu si výhodne zarezervujete stôl v reštaurácii. Každá služba zvolila iný prístup, čas ukáže, čo mu klienti dajú prednosť.

Čo Ty na to?