Zaplo.cz požičia peniaze online bez nutnosti navštíviť pobočku a bez návštevy kuriéra

Andrej Probst, 2. november 2015, Bankovníctvo, čítalo 2860 ľudí

Zaplo je úverová spoločnosť (nebanková finančná inštitúcia) špecializujúca sa na poskytovanie krátkodobých pôžičiek tzv. mikropôžičiek. Doba splácania sa pohybuje okolo 7 až 30 dní s možnosťou predĺženia splatnosti o 7, 14 až 30 dní. Požičať si je možné od 1 000 do 8 000 korún. Aby mohli mikropôžičky fungovať, je potrebné, aby proces zjednania úveru bol čo najrýchlejší. U Zapla si klient zjedná úver jedine online bez nutnosti navštívenia pobočky, bez návštevy kuriéra, bez podpísania papierovej zmluvy. Všetko sa deje elektronicky na internete.

Zaplo, tak isto ako Fio banka, využíva možnosť uzavrieť zmluvu s klientom elektronicky dištančným spôsobom, čo umožňuje zákon 253 z roku 2008. Proces získania úveru je potom veľmi jednoduchý, rýchly a pohodlný.

 1. Ako prvé klient určí, koľko peňazí a na ako dlhú dobu si chce požičať.
 2. Nasleduje vyplnenie formuláru so všetkými potrebnými identifikačnými údajmi, kontaktnými údajmi a informáciami potrebnými k určeniu bonity klienta (zdroj príjmov, mesačný príjem).
  Zaplo.cz
 3. V tomto okamihu je žiadosť o pôžička predbežne schválená. Potrebné je ešte vložiť fotokópie dokladu totožnosti, ako vyžaduje zákon.
  Zaplo.cz
 4. Zaplo využíva online službu Netverify by Jumio, pomocou ktorej nahráva a kontroluje kópie občianskeho preukazu alebo cez webkameru odfotí občiansky preukaz. Potrebné je získať prednú i zadnú stranu preukazu, z ktoré sa vyťažia potrebné informácie pre identifikáciu klienta, ako to vyžaduje zákon (číslo preukaze, platnosť, vydavateľ…)
 5. Posledným krokom zo strany klienta je zaslanie verifikačnej platby 1 koruny na účet Zapla s individuálnym variabilným symbolom. Takto Zaplo získa číslo účtu, ktoré zákon vyžaduje pre uzavretie zmluvy na diaľku.
  Zaplo.cz
 6. Na koniec klient čaká na potvrdenie od Zapla, že pôžička bola schválená a že sa mu peniaze posielajú na účet.

Klient Zapla sa pri získavaní úveru nemusí s nikým zo spoločnosti osobne stretnúť a nemusí podpísať žiaden papier. Zostáva mu už len úver riadne splatiť a prípadne požiadať o ďalší.

Ktoré ďalšie úverové finančné spoločnosti začnú poskytovať skutočné online pôžičky?

Čo Ty na to?

Čo na to ostatní?

SUSAN BENSON, 9. jún 2021 00:01:30

Ahoj dámy a páni, potrebujete finančnú pomoc? Som Susan Benson. Som veriteľ a tiež finančný konzultant.

Potrebujete podnikateľský úver, Osobný úver, Hypotekárny úver alebo pôžičku na dokončenie projektu? Ak je vaša odpoveď kladná, odporučím vám, aby ste sa obrátili na moju firmu. Poskytujeme všetky druhy pôžičkových služieb vrátane dlhodobých a krátkodobých pôžičiek. Ak chcete získať viac informácií, napíšte nám prostredníctvom e-mailu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) alebo mi pošlite správu priamo na WhatsApp prostredníctvom: +447903159998 a okamžite dostanete odpoveď.

Sme komplexná spoločnosť poskytujúca finančné služby a zaviazali sme sa, že vám pomôžeme splniť všetky vaše túžby. Špecializujeme sa na poskytovanie riešení štruktúrovaného financovania jednotlivcom a spoločnostiam najefektívnejším a najrýchlejším spôsobom.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste nás mali ohľadom pôžičky kontaktovať;

* Pohodlie - O pôžičku môžete požiadať kedykoľvek a kdekoľvek.

* Flexibilná suma - Vy sa rozhodnete, koľko si chcete požičať.

* Rýchle priame financovanie - získate svoju pôžičku do 24 hodín po schválení.

* Flexibilná úroková sadzba - cenovo dostupná úroková sadzba vo výške 3%.

* Vysoké sadzby schválenia - Máte 99,9% šancu na získanie pôžičky

* Flexibilné splácanie - máte možnosť zvoliť si dátum splácania, a to buď týždenne, mesačne alebo ročne po dobu 1-30 rokov.

* Jednoduchá online aplikácia.

* Personalizované vedenie a odbornosť.

* Žiadne skryté poplatky

Nestrácajte príležitosť kvôli nedostatku financií. Kontaktujte moju spoločnosť teraz, môžeme vám pomôcť s pôžičkou, pretože sme pomohli mnohým jednotlivcom a organizáciám, ktoré čelia finančným problémom na celom svete.

Ak chcete získať viac informácií o našej pôžičkovej ponuke, pošlite nám svoju žiadosť o pôžičku prostredníctvom

E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com

WhatsApp / Telegram: +447903159998

Sprostredkovatelia / konzultanti / sprostredkovatelia môžu priviesť svojich klientov a sú 100% chránení. S úplnou dôverou budeme spolupracovať na výhodách všetkých zúčastnených strán.

Agnesa, 22. november 2017 23:26:03

Dobry den chcela bi som zobrat pozicku 2000€ na starobny dvochodok a dovsky spolu dostavam 315€ ak sa da ze sa nemusim snikim stretnúť ani nikam chodit tak bi som rada zobrala dakujem

Andrej Probst, 5. november 2015 07:15:37

Zákon 253/2008 vyžaduje pri zriaďovaní online zmluvy kópiu dvoch dokladov a doklad o vlastníctve účtu. Preverujem, ako si s tým poradili v Zaplo.