Twisto – platba emailom za faktúry a zloženky

Andrej Probst, 22. jún 2016, Bankovníctvo, čítalo 2896 ľudí

Twisto v týchto dňoch spúšťa novú službu pre svojich klientov a to platbu emailom, ktorú klienti môžu využiť na platbu faktúr a zloženiek. Klienti tak nemusia platiť svoje záväzky na pošte alebo v banke a nie sú ani nútení prepisovať všetky údaje o platbe do elektronického bankovníctva. Stačí len digitálna kópia dokladu, ktorý treba zaplatiť a elektronickú kópiu poslať na účet plati@twisto.cz

Twisto – platba emailom za faktúry a zloženky

Twisto je pohodlná online platba (platobné tlačidlo), kedy Twisto uhradí za klienta tovar a služby kupované v eShopoch a klient neskôr uhradí svoje záväzky Twistu raz mesačne v mesačnom zúčtovaní. Klient v eShope zvolí ako platobnú metódu Twisto, Twisto zaplatí a kliento dostane tovar alebo službu. Klient platí až nasledujúci mesiac. Je to forma spotrebiteľských mikropôžičiek, alebo odložených platieb.

Doteraz Twisto fungovalo len v internetových obchodoch. Odteraz bude možné Twistom platiť aj za faktúry a zloženky. Klient má na výber dve možnosti:

  1. Digitálnu kópiu platobného príkazu pošle na email plati@twisto.cz
  2. Alebo digitálnu kópiu dokladu nahrá do svojho Twisto účtu.

Následne pracovníci Twista vyzdvihnú kópiu dokladu a zaplatia ho za klienta. Klient má tak istotu, že neurobí preklep pri prepisovaní platobných údajov. A navyše ešte Twisto za neho postráži aj lehotu, dokedy je potrebné doklad uhradiť.

Twisto sa tak stáva najrýchlejším spôsobom platenia faktúr a zloženiek. Faktúru stačí mobilom odfotiť a hneď odoslať emailom a už na faktúru nemusíte myslieť.

Čo Ty na to?