ToJeMasáž – masér priamo k vám domov

Andrej Probst, 7. október 2015, Inovácie, čítalo 2452 ľudí
ToJeMasáž

V Prahe bola tento rok spustená nová služba ToJeMasáž – poskytovanie masáži priamo doma u klientov. Zákazníci nemusia cestovať do žiadneho masážneho salónu, zostávajú doma, objednajú si maséra, ktorý príde v presne stanovený čas so všetkým, čo potrebuje k masáži.

Služba funguje zatiaľ len v Prahe. Maséri a masérky sú certifikovaní profesionáli. Ak nemáte čas zájsť do masážneho salónu, môže byť tento spôsob poskytovania masáže pre vás zaujímavý.

ToJeMasáž

Ako prebieha objednanie masáže?

V mobilnej appke (iOS alebo Android) alebo cez webový formulár si človek objedná maséra alebo masérku na konkrétny deň a čas. Masér k vám príde domov v pracovné dni v časovom rozmedzí medzi 19:00 a 22:00 vrátane. Ak stihnete zadať objednávku do 15:00, maséra je možné objednať ešte na ten istý deň. Inak až nasledujúci pracovný deň.

Masér k vám príde v dohodnutom čase spolu s pomocníkom, ktorý mu pomôže priniesť masážne lehátko k vám do bytu. Pomocník potom čaká mimo vašu domácnosť, aby pomohol terapeutovi odniesť lehátko späť po skončení masáže.

Masér má so sebou všetko, čo potrebuje k masáži. Od klienta potrebuje dve veci a to je dostatok priestoru 200 x 80 cm, aby umiestnil lehátko a mohol sa okolo neho pohybovať. Druhou vecou je tečúca voda pre umytie po skončení masáže.

S masérom sa dohodnete, o aký druh masáže (relaxačná masáž, rehabilitačná, antistresová...) máte záujem a či vás trápia nejaké zdravotné problémy. Masáž trvá 60 minút. S prípravou trvá celá akcia 90 minút.

Klient platí až po skončení masáže zatiaľ len v hotovosti. Cena je 1 190 korún. V masážnych salónoch sa pohybujú ceny za hodinovú masáž od 400 korún vyššie. Kvalitnejšie salóny sa blížia k 1 000 korunám. Cena u ToJeMasáž musí byť vyvážená pohodlím domáckeho prostredia, ušetrením času pri cestovaní do salónu a kvalitou odvedenej práce.

Na koniec pomocník spolu s terapeutom odvezú lehátko a vy môžete ďalej relaxovať v pohodlí svojho domova.

Na záver

Služba je vhodná pre ľudí, ktorí sa z nejakých dôvodov nemôžu vzdialiť z domu, ktorí nemajú čas na chodenie do masážneho salónu, kto má rád domácku atmosféru... Cena za túto službu patrí do vyššej kategórie a bude tak dostupná pre ľudí s vyšším príjmom.

Láka vás masáž u vás doma?

Čo Ty na to?