NaPizzu.sk – roznáška pizze po celom Slovensku

Andrej Probst, 4. september 2015, Inovácie, čítalo 3228 ľudí
NaPizzu.sk

Aj na Slovensku je možné si objednať hotové jedlo a nechať si ho doručiť priamo domov. Postará sa o to online služba NaPizzu.sk. Ak je pizza vašim obľúbeným jedlom, neviete alebo nemôžte si ju doma pripraviť a do reštaurácie sa vám nechce chodiť, jednoducho si na stránkach NaPizzu.sk vyberiete pizzériu z vášho okolia, objednáte si obľúbenú pizzu a doma len čakáte, kedy zazvoní kuriér. Poďme sa bližšie pozrieť na online objednávku pizze na Slovensku.

NaPizzu.sk slúži aj ako katalóg reštauračných zariadení, predovšetkým pizzérií. Každá pizzeria má svoj profil s popisom, s menu, z ktorého je možné priamo objednávať, adresu, otváracie hodiny, ak by si niekto chcel dať pizzu v pizzérii a nie doma. Samozrejme dôležitým údajom je oblasť, ktorú daná reštaurácia dokáže obslúžiť donáškou pizze.

NaPizzu.sk

Druhy jedál

Už z názvu vyplýva, na aké jedlo sa služba zameriava a to na pizzu. V zozname reštauračných zariadení však nájdeme aj nepizzérie, kde je možné objednať si aj iné jedlá, cestoviny, šaláty, dezerty, prílohy. Napríklad: pečenú hus, či kačicu, štrúdlu, lokše, knedle...

Alergici majú priamo možnosť vyberať bezlepkové pizze.

Platba

Minimálnu cenu objednávky si určuje každá pizzéria sama. Pohybuje sa okolo 3 až 5 eúr.

NaPizzu.sk využíva tieto spôsoby platby:

  • Platobná karta. Platobná brána je od Tatra banky - cardPay.
  • Online platba cez platobné tlačidlo od VÚB banky – ePlatby.
  • Platba v hotovosti kuriérovi. Za pizze od niektorých pizzérií je možné platiť aj stravenkami.

Ku online platbe za pizzu nie je možné pridať aj sprepitné.

Doprava

NaPizzu.sk rozváža jedlo takmer po celej Slovenskej republike väčšinou vo väčších mestách: Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Trnava, Prešov, Trenčín, Žilina...

Cena za doručenie jedla si určuje každé stravovacie zariadenie zvlášť a môže závisieť od vzdialenosti medzi reštauráciou a miestom doručenia. Cena môže byť okolo 1 až 5 eúr i viac. Nájdu sa reštaurácie, ktoré si za dovoz nepýtajú ani cent.

Niektoré pizzérie umožňujú objednávku vyzdvihnúť osobne priamo v reštaurácii.

Výber pizzérie

  • Fulltextové vyhľadávanie podľa názvu pizzerie alebo lokality.
  • Minulé objednávky – zákazník má prehľad o objednávkach, ktoré zrealizoval v minulosti. Má tak možnosť si znovu vybrať reštauráciu a jedlo, ktoré mu chutilo.

Mobilné zariadenia

Napizzu.sk využíva responzívny dizajn. Nemá však mobilné appky. V mobilných zariadeniach si budete môcť objednať pizzu.

Na záver

NaPizzu.sk dokáže svojou službou pokryť veľkú časť Slovenska. Primárne sa zameriava na pizzérie, ale v zozname nájdete reštaurácie, ktoré pripravujú rôznorodé jedlá.

Pozrite si ďalšie internetové obchody s roznáškou jedla až do domu:

Čo Ty na to?

Čo na to ostatní?

Peter Levius, 7. september 2015 20:16:48

super, to sa bude hodit :)