Bistro.sk – roznáška hotového jedla

Andrej Probst, 7. september 2015, Inovácie, čítalo 2835 ľudí
Bistro.sk

Bistro.sk rozváža akékoľvek hotové jedlá po celom Slovensku. Vyhľadáte reštauráciu vo vašom okolí, z jej jedálneho lístka vyberiete, na čo máte chuť, jedlo objednáte, zaplatíte kartou a už len čakáte na kuriéra, kedy vám jedlo prinesie. Zákazník má možnosť filtrovať stravovacie zariadenia podľa druhov jedla ako pizza, cestoviny, kebab, hamburger, čína, sushi, bezlepková strava, alkohol, ryby, šaláty, sladké jedlá, bagety, steaky... Každý si príde na svoje.

Bistro.sk

Bistro.sk funguje aj ako katalóg reštaurácií. Pri každej reštaurácii nájdete okrem jedálneho lístka, z ktorého je možné priamo objednávať, aj otváracie hodiny, ak chcete zájsť osobne sa najesť do reštaurácie. Pri popise reštaurácie nájdete aj hodnotenie od ostatných užívateľov, ako boli spokojní s objednaným jedlom a celkovou službou.

Platba

Minimálnu cenu objednávky si určuje každá reštaurácia sama. Pohybuje sa okolo 5 až 15 eur.

Bistro.sk využíva tieto spôsoby platby:

  • Platba v hotovosti kuriérovi. Niektoré reštaurácie prijímajú aj stravenky.
  • Platobná karta s možnosťou zapamätania si údajov o karte pre opakovanú platbu za ďalšie objednávky. Platobná brána je od Tatra banky - cardPay.

Ku online platbe za objednávku nie je možné pridať aj sprepitné.

Doprava

Bistro.sk rozváža jedlo takmer po celej Slovenskej republike hlavne vo väčších mestách: Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Trnava, Prešov, Trenčín, Žilina...

Cena za doručenie jedla si určuje každé stravovacie zariadenie zvlášť a môže závisieť od vzdialenosti medzi reštauráciou a miestom doručenia. Cena sa pohybuje od 0 po 5 eur i viac.

Výber jedla a stravovacieho zariadenia

  • Fulltextové vyhľadávanie podľa lokality, kam chce stravník nechať priviesť jedlo. Taktiež je možné vyhľadávať podľa názvu reštaurácie alebo názvu jedla.
  • Minulé objednávky – zákazník má prehľad o objednávkach, ktoré zrealizoval v minulosti. Má tak možnosť si znovu vybrať reštauráciu a objednať jedlo, ktoré mu chutilo.

Mobilné zariadenia

Bistro.sk využíva responzívny dizajn. Má aj mobilné appky.

V mobilných zariadeniach si budete môcť objednať jedlo bez problémov.

Ostatné

Bistro.sk využíva online chat Zopim www.Zopim.com.

Po registrácii dostane každý užívateľ 150 kreditov, čo odpovedá cene 3 eurám. Kredity môže využiť v troch objednávkach po 50 kreditov.

Ďalších 50 kreditov získa užívateľ, ak získa ďalšieho zákazníka, ktorý si objedná jedlo cez Bistro.sk.

A aby toho nebolo málo, tak každý registrovaný užívateľ si môže v Kolese šťastia vytočiť od 0 po 1 000 kreditov každý deň.

Na záver

Bistro.sk pokrýva celú Slovenskú republiku. Má prepracovaný vernostný program. Aktuálne má vo svojej ponuke 378 reštaurácií, určite sa toto číslo bude zvyšovať a dostupnosť donáškovej služby tak pokryje viac a viac domácností.

Pozrite si ďalšie internetové obchody s roznáškou jedla až do domu:

Čo Ty na to?